Onze accommodaties gaan overzee

26 september 2017

Snelheid & service

Voor een mega klus overzee heeft het team van Intersettle drie grote accommodaties geleverd. Op dit moment is het materiaal per schip onderweg naar de bestemming. In verband met een noodgeval moest er razendsnel gehandeld worden. Voor ons team, met hun jarenlange ervaring, geen probleem. Toch blijven dit soort grootschalige projecten ook voor onze professionals een spannende en leuke uitdaging.

‘Na de spoedaanvraag die vrijdagochtend 15 september binnen kwam, gingen wij met man en macht aan de slag. Om alles zo snel mogelijk op de plaats van bestemming te krijgen moest er nog veel gebeuren. In korte tijd werd het plan uitgewerkt en de tekening gemaakt. Om 19.00 uur kwam het verlossende telefoontje dat het project doorgaat.’

‘De volgende ochtend was het al vroeg druk op het terrein van Intertent. Materiaal werd verzameld, pallets werden volgezet en vrachtwagens werden geladen. Binnen 48 uur na de aanvraag waren de vrachtwagens al onderweg naar de haven van Den Helder.’

‘Na het uitladen zat het werk erop. Althans, voorlopig. Wanneer het schip op haar bestemming aankomt reist ons team af voor de opbouw van de accommodaties. Kortom, een bijzonder project waar wij erg trots op zijn!’